Як Погасити


Для зручності користування сервісом E-cash, ми передбачили наступні способи погашення кредиту:

1. Через Особистий кабінет

На сайті компанії Ви можете погасити кредит за допомогою банківської карти Visa та Master Card в будь-який зручний для Вас час, протягом 24 годин/7 днів на тиждень. Це зручний і швидкий спосіб, який не відніматиме багато Вашого часу.

2. За допомогою платіжних терміналів

Ви можете скористатися терміналами самообслуговування iBox. Для успішного погашення кредиту Вам необхідно вказати ваш ІПН та суму погашення, після чого внести кошти до оплати.

3. За допомогою банківського переказу

Скористатися послугою переказу коштів Ви можете в касі будь-якого банківського відділення України або через систему Інтернет-банкінгу вашого банку. Для цього Вам потрібно внести потрібну суму для погашення кредиту в касі або на Ваш рахунок для погашення через Інтернет-банкінг та здійснити переказ, вказавши реквізити ТОВ «Є-КЕШ». У призначенні платежу не забудьте вказати ПІБ, номер вашого кредитного договору та ІПН.

Прийміть до уваги! погашення кредиту буде враховуватися на момент надходження коштів на рахунок ТОВ «Є-КЕШ». У разі банківського переказу це може складати до 3-х днів, тому, рекомендуємо погашати кредит заздалегідь.


ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-КЕШ"

Юридический адрес:

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А

Ідентифікаційний код: 41548844

 

Банківські реквізити:

в АТ «ОТП Банк»

Номер рахунку: 26502455000519

МФО Банку 300528

 

в ПАТ «ПРИВАТБАНК»

Номер рахунку: 26501053000819

МФО Банку 321842

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А