Як взяти онлайн кредит. Покрокова інструкція

У жітті кожної людини вінікає непередбачені ситуації, коли терміново потрібна невелика сума і на короткий термін. І це не залежить від успішності людини, його статусу або місячного заробітку.

Варіантів оформлення позики може буті кілька:

1. Можна звернути до керівніцтва підприємства, де ви працюєте - успіх Залежить від лояльності керівніків.

2. звернути за допомогою до друзів або родічів - таке прохання ставити їх у незручно становище.

3. звернути в банк за кредитом - паперова тяганіна, поручітелі, заставу можуть ні до чого не привести, а годину Вже буде вітрачено.

Оптимальний варіант - Оформити онлайн кредит на нашому сайті і отріматі необхідну суму за 10 хвилин, без довідок про доходи, з місця роботи, маючі лише доступ в інтернет.

Сума позики ставити від 500 до 10000 гривень. При Першому зверненні ми Надамо займ в 500 гривень І, при 100% погашення, звернувши до нас знову, розмір кредиту буде збільшено.

Весь процес оформлення відбувається в автоматічності режімі і позики НЕ більше 10 хвилин. Рішення про видачу ві отрімаєте за допомогою ПОВІДОМЛЕННЯ на мобільний телефон або електронною поштою.

Маючі карту будь-якого банку, ви без проблем отрімаєте необхідну суму.

Все що вам потрібно - віділіті мінімум часу для Заповнення основних Даних.

Покроковий інструкція Отримання кредиту

· Вказаті на кредитному калькуляторі необхідну суму и срок, на Який ви хочете ее Оформити. Нагадуємо, что при Першому зверненні, Мінімальна сума складі немає более 500 гривень. При повторному зверненні, зайшовші в свой особистий кабінет для Отримання чергової позики, процес подачі заявки буде прискореного и позики НЕ більше 5 хвилин. Своєчасно виплачуючи позики, ваш ліміт может збільшітіся до 10000 гривень.

· Вся інформація прозора. Ві відразу побачим всю інформацію, включаючі нараховані відсотки на передбачуваності срок.

· После цього натісніть клавішу «Оформити»

· Заповніть заявку на кредит - вкажіть свои контакти, дані паспорта та ідентифікаційний код. Використову только свои справжні дані.

· Вкажіть номер карти будь-которого банку.

· Ознайомтеся з умів кредитного договору и підтвердіть свою згоду.

· Схвалення кредиту - на банківську карту позичальника будуть переведені кошти, про що вам буде Відправлено смс на мобільний телефон або ПОВІДОМЛЕННЯ на електронною поштою.

Скористати послуги нашого сервісу можуть громадяни від 20 до 65років (студенти, пенсіонери, Безробітні та інші категорії осіб) без довідки про доходи, без поручітелів і застави.

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А