Отримайте перший кредит до 8000 грн під 0,01%
0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

 • Сума  грн. 500
 • Дата погашення
 • Відсотки  грн.
 • Повертаєте  грн.

Гроші до зарплати

Нерідкі випадки, коли працівникам затримують заробітну плату. При цьому люди планують доробити ремонт, поїхати до родичів або друзів в сусіднє місто. Такі ситуації порушують плани, і це пригнічує. Насправді, нічого катастрофічного, оскільки кожен може звернутися в мікрофінансову організацію і взяти гроші до зарплати.

 

Гроші до зарплати – що це

Гроші до зарплати на картку – категорія позики, що надається на невеликий термін (поки клієнт не отримає зарплату і не перекриє витрати). Така можливість доступна всім громадянам України, незалежно від місця роботи, стажу та віку.

Сервіси пропонують вигідні умови співпраці і підйомні процентні ставки. Гроші до зарплати онлайн нараховуються на карту через кілька хвилин після подачі заявки.

У більшості випадків менеджери схвалюють заявки. Також вони не вимагають пред'явити купу документів і довідок.

 

Як отримати гроші до ЗП

Отримати Гроші до зарплати на картку до зарплати може навіть недосвідчений користувач інтернету. Головне – вибрати організацію, умови якої влаштовують. Важливим моментом пошуку стають процентні ставки.

Потім позичальник приступає до заповнення онлайн-форми. У МФО вони стандартні:

 • паспортні дані;
 • мобільний телефон, іноді – електронна пошта;
 • сума кредиту і бажаний термін;
 • номер картки банку України або особистий рахунок.

 

Обов'язково потрібно пам'ятати про достовірність наданих даних.

 

Хто може взяти гроші до ЗП

Подібні позики на картку надаються всім працюючим людям, хто потрапив у скрутну фінансову ситуацію. Тоді у працівників з'являється можливість оплачувати витрати, їм не треба кидатися в пошуках грошей.

Люди, які не отримали виплати, звертаються в МФО. Не треба збирати пакет довідок і документів, чекати в черзі, а потім почути відмову.

З мікрофінансовими компаніями справи йдуть простіше. Від клієнтів потрібні:

 1. українське громадянство;
 2. наявність українських документів – паспорта та ідентифікаційного коду;
 3. повнолітній вік.

Також взяти кредит можуть студенти і фрілансери, працевлаштовані неофіційно. МФО поважають клієнтів, готові допомогти у важку хвилину.

 

Умови отримання грошей до зарплати

Мікрофінансові організації не виставляють строгих критеріїв позичальникам, проте все ж висувають обов'язкові умови. До їх числа відносяться вікові рамки (20-65 років), український паспорт, робочі мобільний телефон та електронна пошта, а також активна банківська карта. Щодо останнього: на картці має бути баланс понад одну гривню, постійні транзакції.

Потрібно відзначити, що послуга надається, коли клієнт відповідає всім зазначеним вище вимогам. Тоді він спокійно отримує позику до зарплати і вирішує проблеми, що накопичилися: робить ремонт, купує квитки на літак або поїзд.

 

Плюси послуги «Гроші до зарплати»

Послуга має величезну кількість плюсів. Це чарівна паличка для тих, хто залишився без своєчасної виплати і тепер не знає, як жити.

Користувачі відносять до головних переваг швидкість оформлення, можливість брати кредити в режимі 24/7, зручні способи погашення, вигідні відсотки, а також відсутність застав (коштовності, техніка і навіть машини).

Гроші до зарплати без відсотків на картку – це впевненість у завтрашньому дні, спокійне планування витрат. Телефон і доступ до інтернету – ось що потрібно для мікрокредиту.

 

Умови надання кредиту

 

 • Сума кредиту від 500 до 15 000 грн
 • Перший кредит до 8 000грн
 • Акційна ставка на перший кредит 0,9%
 • Стандартна ставка 1,8%
 • Строк кредитування від 5 до 30 днів

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А