Як взяти кредит онлайн

 

1. Пройти реєстрацію на сайті

Для того, щоб отримати онлайн кредит від E-cash, Вам необхідно пройти реєстрацію на сайті компанії, внести Ваші особисті дані в анкетну форму, після чого ознайомитися з Правилами кредитування і прийняти умови Договору, а також дати згоду на обробку Ваших особистих даних.

2. Вибрати суму і термін кредиту

На головній сторінці нашого сайту Ви можете скористатися кредитним калькулятором, за допомогою якого виберіть бажану суму і термін кредитування, після чого натисніть кнопку «Отримати кредит» і перейдіть у вікно «Оформлення заявки». Якщо Ви вже користувалися сервісом онлайн кредитування від E-cash - оформити наступні звернення можна в Особистому кабінеті.

3. Скласти заявку на кредит

При першому зверненні в сервіс онлайн кредитування E-cash Вам необхідно заповнити заявку на кредит і додати дані банківської картки, на яку бажаєте отримати кредит. Після цього наша система обробить отримані дані і відправить рішення по заявці в Особистий кабінет.

4. Пройти верифікацію банківської карти

Для підтвердження банківського рахунку Вам слід пройти верифікацію банківської карти, щоб переконатися, що саме Ви володієте зазначеної банківською картою. Для цього на Вашому рахунку буде заблокована сума до 1 гривні і після успішного проходження верифікації карти ця сума буде розблокована. Весь процес відбувається автоматично і займає декілька хвилин.

5. Отримати гроші

Після обробки Вашої заявки на кредит і успішної верифікації карти на Ваш номер телефону та електронну адресу буде надіслано повідомлення про рішення по кредиту. Після того, як Ви підпишете кредитний договір в особистому кабінеті, кредитні кошти автоматично будуть переведені на вашу карту.

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А