Про Нас

Е-Cash - це новий сервіс онлайн кредитування, який дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин.

Головна наша відмінність від банків - ми надаємо кредити виключно онлайн, а клієнти можуть залишити заявку на нашому сайті в будь-який час, де б не знаходилися. 

У разі, коли Вам дійсно необхідні гроші, Ви завжди можете розраховувати на наш сервіс. e-Cash намагається бути лояльним до своїх клієнтів і допомогти кожному, хто потребує термінової фінансової допомоги.

 

Компанія e-Cash здійснює діяльність відповідно до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», Закону України «Про захист прав споживачів», Цивільного кодексу України, Закону України «Про електронну комерцію», Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р №913, нормативно-правових актів Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, а також інших законодавчих актів України.

 

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту ТОВ «Є-КЕШ»

 

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту ТОВ «Є-КЕШ» (редакція чинна до 23.10.2018р. включно)

 

Інформація про фінансову установу

 

Примірний договір споживчого кредитування (редакція чинна до 17год.30хв. 07.09.2018р. включно)

 

Примірний договір споживчого кредитування (редакція чинна до 23.10.2018р. включно)

 

Примірний договір споживчого кредитування

 

Примірний договір надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (редакція чинна до 17год.30хв. 07.09.2018р. включно)

 

Примірний договір надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (редакція чинна до 23.10.2018р. включно)

 

Примірний договір надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

 

Правила надання споживчих кредитів ТОВ «Є-КЕШ»

 

Правила надання споживчих кредитів ТОВ «Є-КЕШ» (редакція чинна до 23.10.2018р. включно)

 

«Программа лояльности»

 

Звіт про фінансовий стан ТОВ «Є-КЕШ»

 

 

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А