Кредит онлайн за 10 хвилин

Перший кредит під 0,01% в день!

Отримайте перший кредит до 8 000 гривень під 0,01% в день

0.01%

Виберіть суму кредиту

Виберіть термін кредиту

Мінімальний термін видачі 5 днів з правом дострокового погашення!

Обрана дата погашення припадає на вихідний або святковий день, оберіть інший день

  • Сума  грн. 500
  • Дата погашення
  • Відсотки  грн.
  • Повертаєте  грн.

Отримати кредит можна легко і швидко!

Кредит онлайн за 10 хвилин

Отримайте кредит вже зараз!
Для того, щоб отримати онлайн кредит на карту
від Вас необхідно:
Вік 20-65
Картка будь-якого банку
Паспорт та ІПН
Телефон та E-mail

Е-cash (Е-КЕШ) - це новий сервіс онлайн кредитування, який дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин. Головна наша відмінність від банків - ми видаємо кредити виключно онлайн, а клієнти можуть залишити заявку на нашому сайті в будь-який час, де б вони не знаходилися. У разі, коли Вам реально необхідні гроші, Ви завжди можете розраховувати на наш сервіс. E-cash намагається бути лояльним до своїх клієнтів і допомогти кожному, хто потребує термінової фінансової допомоги.

Не випадково онлайн кредитування набуває в нашій країні все більшої популярності. Вирішити фінансові труднощі допоможе миттєвий кредит без відмови.

Новий сервіс онлайн кредитування Е-cash (Е-КЕШ) надає миттєвий кредит на будь-яку банківську карту.

Які переваги отримують позичальники, скориставшись нашим онлайн-сервісом?

Легкість оформлення позики

Не виходячи з дому, у вас є можливість оформити позику протягом 10 хвилин. Заповнити анкету досить просто, завдяки зручному інтерфейсу нашого кредитного сервісу. Пройшовши процедуру реєстрації і подальшого схвалення модератором, ви гарантовано можете розраховувати на отримання кредиту, про що будете оповіщені смс або повідомленням на електронну пошту. Заповнюючи заявку на отримання позики, враховуйте свої фінансові можливості і платоспроможність.

Економія часу для отримання онлайн кредиту

Не потрібно шукати банк з кращою кредитною пропозицією і чекати своєї черги. На оформлення кредиту піде не більше ніж 10 хвилин, так як система працює автоматично.

Незалежність - онлайн-кредит можна оформити в будь-який час і в будь-якому місці, маючи доступ в інтернет з комп’ютера або зі смартфона. Крім того, у вас є можливість відслідковувати стан своєї позики в особистому кабінеті.

Лояльність - маючи гарну кредитну історію, наш сервіс пропонує знижки постійним клієнтам та пільги на повторне отримання фінансових коштів. З кожним новим кредитом сума збільшується від 500 до 15000 грн. При повторному зверненні, процедура ще більш спрощена - вам потрібно зробити лише пару кліків.

Прозорість в отриманні онлайн кредиту

За допомогою калькулятора на сайті можна одразу побачити нараховані відсотки і остаточну суму виплат. Крім того, можна підібрати свій варіант зручного погашення, відкоригувавши розмір позики і термін погашення.

Сервіс Е-cash працює прозоро і зрозуміло - ніяких замаскованих комісій, додаткових відсотків і обов язкових списань. Ви завжди знаєте, за що платите.

Мінімум документів

Для оформлення кредиту досить паспорта і ідентифікаційного коду (довідки про доходи і працевлаштуванні не потрібні).

Конфіденційність

Багато банків видають кредитні кошти для конкретних цілей. Наш сервіс надасть вам онлайн кредит на будь-які цілі: на ремонт, відпочинок, покупку меблів, телефону тощо.

Зручне погашення позики

Погасити онлайн-займ дуже просто: гроші переводяться з вашої картки на рахунок кредитора, через термінал або касу банку.

Доступність

Скористатися фінансовою допомогою можуть клієнти у віці від 20-65 років, незалежно від статусу. Обмежень немає, як для пенсіонерів, так і для студентів і безробітних (вік, регіон проживання, поручителі не враховуються). Отримати необхідну суму в борг може кожна людина в зазначеній віковій категорії.

Формування кредитної історії

Програма щодо поліпшення кредитної історії дає можливість отримати кредит тим, у кого вона погана або зовсім відсутній. Чим частіше берете кредит і повертаєте його, тим краще кредитна історія, тим нижче відсотки.

Робота нашого сервісу заснована на тих клієнтів, які готові вчасно погашати кредит. Але, в разі непередбачених обставин, якщо вам необхідно буде більше часу для погашення, ми розглянемо всі варіанти і виберемо оптимальний.

Беручи до уваги всі перераховані вище переваги, очевидно, що онлайн-кредитування - це рішення багатьох проблем для тих, кому терміново потрібні гроші.

Незважаючи на те, що вам все ж необхідно виплатити певний відсоток від взятої суми, подібне звернення в наш онлайн-сервіс набагато вигідніше і доступніше, ніж звернення до будь-якого банку з усіма наслідками, що з цього випливають.

Читати далі

Оформити кредит онлайн може будь-який громадянин України віком від 20 до 65 років. Мінімальна сума кредиту становить 500 грн., а максимальна - до 15000 грн. Строк кредитування від 5 до 30 днів. Максимальна реальна річна процентна ставка - 657%, без додаткових комісій. Приклад розрахунку загальної вартості кредиту: при першому кредиті в 1000 грн. на 10 днів сума до сплати складе 1001 грн., APR (далі - реальна річна процентна ставка) - 3,65%. При повторних кредитах плата за користування кредитними коштами складе 1,8% в день (18 гривень в день), APR = 657%. У разі, якщо Клієнт не може погасити кредит в строк - можливе продовження терміну користування кредитом (пролонгація кредиту) на умовах договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобовязань за договором. Відповідальність Клієнта при виникненні прострочення строку платежу:
- застосування штрафних санкцій відповідно до умов договору - штраф у розмірі 50% від суми кредиту або нарахування пені в розмірі до 2% від суми невиконаного зобов'язання за кожен день прострочення.
- може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або передача права вимоги боргу третім особам.

Відгуки від наших клієнтів

Антоніна
Менеджер з продажу

Не вистачало грошей, щоб оплатити курси. Дуже швидко і в потрібний момент допомогла компанія E-cash.

Валентин
Водій

Частенько буває, що затримують зарплату, але потрібно вчасно оплачувати рахунки. Даний сервіс мене сильно виручає, всі рахунки оплачую вчасно.

Юлія
В декреті

Після пологів дохід трохи зменшився, але з'явилися постійні витрати. Приємно, що є такі компанії, які йдуть на зустріч клієнтам і допомагають їм з непередбаченими витратами.

Олексій
Кур'єр

Відмінна компанія! Швидко отримав кредит без всяких проблем і так само швидко його погасив.

Марина
Бухгалтер

Після користування послуг компанії у мене залишилося позитивне думки, ввічливий консультант колл-центру допоміг мені заповнити анкету, а розгляд мого запиту не зайняло багато часу.

Контактна інформація:

Юридична адреса: ТОВ «Е-КЕШ»

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А